Aktuality

13. Listopad 2020

Oznámení z valné hromady České unie boxerů profesionálů

Dne 3. 10. proběhla valná hromada České unie boxerů profesionálů za účasti všech členů vedení. Nikdo z veřejnosti, boxerů, či manažerů nereagoval na pozvání a neprojevil zájem o účast na jednání. Rádi bychom Vás s předstihem informovali o projednaných změnách.

12. Duben 2019

Konečný: Šálek zápas vzdal sám v sobě! Strašně mě nasral, snad ho to probere!

ÚSTÍ NAD LABEM – Má za sebou další galavečer na oblíbeném místě – v ústecké Slunetě. Znovu si Lukáš Konečný střihl několik rolí najednou a znovu ještě pár dní po galavečeru jen těžko hledal hlas, který nechal pod i v ně ringu během zápasů svých svěřenců. Jak se mu Boxing Live líbilo?

11. Duben 2019

VIDEO Velký srdcař končí! Mamka mi řekla, ať si to prostě užiji, řekl dojatý Rosenberg

PRAHA – V sobotu večer se v ústecké Slunetě rozloučil s profesionální kariérou už čtyřiačtyřicetiletý Robert Rosenberg (8-6, 7 KO), který ve druhém kole knockoutoval boxerského debutanta Michala Řeháka.

11. Duben 2019

Bytyqi: Nikdo mi neřekne kritiku do očí. Nebylo to ideální, ale v remízu jsem věřila

ÚSTÍ NAD LABEM – Má za sebou nejtěžší zápas kariéry. A výsledkově ho zvládla.

11. Duben 2019

VIDEO Jeden byl zraněný, druhý nemocný. Šampion Šour ale slaví a nyní chce více!

ÚSTÍ NAD LABEM/PLZEŇ – Dlouho očekávaný střet o český titul v těžké váze měl nakonec jednoznačného a nesporného vítěze. Pavel Šour (11-1, 6 KO) nedal svému vyzývateli Tomáši Šálkovi (9-1, 7 KO) šanci a zvítězil jasně 3-0 na body. Kdo ví, třeba se nepotkali v ringu naposledy.

10. Duben 2019

KOMENTÁŘ 'Experti' zapomínají, že boxeři nebodují. Šour opět ukázal svoji vyčůranost

PRAHA – Sobotní večer patřil galavečeru profesionálního boxu v ústecké Slunetě. Co ukázal? Zajímavé bitvy a také mnoho dalšího...

07. Duben 2019

Zkušenost nad dravé mládí. Šour dokázal jasně přeboxovat ústeckého 'Hulka' Šálka

ÚSTÍ NAD LABEM – Pavel Šour (11-1, 6 KO) je i po sobotní noci českým šampionem v těžké váze. V ústecké Slunetě dokázal jasně zdolat 3-0 na body domácí talent Tomáše Šálka (9-1, 7 KO).

07. Duben 2019

Vydřená obhajoba! Bytyqi remizovala s Vargasovou, bude ale následovat odveta

ÚSTÍ NAD LABEM – Fabiana Bytyqi (14-0-1, 6 KO) je i po sobotě mistryní světa WBC v atomweight. K obhajobě ji pomohla remíza v souboji s mexickou bojovnicí Marií Soledad Vargasovou (12-3-1, 3 KO).

05. Duben 2019

Šálek: z malého tlouštíka obávaný český 'Hulk' toužící (nejen) po skalpu Šoura

ÚSTÍ NAD LABEM – V sobotu večer se doma v ústecké Slunetě postaví dosud životní výzvě. Stále teprve dvacetiletý obr Tomáš Šálek (9-0, 7 KO) se postaví o šestnáct let staršímu českému šampionovi těžké váhy Pavlu Šourovi (10-1, 6 KO). „Beru to jako dosud životní zápas.

04. Duben 2019

Šour před Šálkem: Jsem pokojný bojovník. A své slabiny hodlám proměnit ve výhody

PLZEŇ/PRAHA – Potřetí bude Pavel Šour (10-1, 6 KO) boxovat mezi profíky o český titul v těžké váze. Po dvou vyhecovaných bitvách s dalším plzeňským bijcem Václavem Pejsarem ho nyní čeká o de facto dvě generace mladší Tomáš Šálek (9-0, 7 KO), kterého vede bývalý mistr světa Lukáš Konečný.

04. Duben 2019

VIDEO Pejsar: Užil jsem si to. Už mi nabízejí Chamberlaina. Chtěli, abych byl gangster!

LIVERPOOL – Konečně se dočkal velkého zahraničního triumfu. Václav Pejsar (14-7, 11 KO) v sobotu večer zaskočil Liverpool, když v Echo Arena ve dvou kolech rozbil domácího Craiga Glovera (9-2, 8 KO). „Nečekali to.

01. Červenec 2018

VIDEO Pomsta Hunanyana, 'panák' pro Adámka, bonus pro Šoura a kometa Rácz

KARLOVY VARY – Je to týden, kdy jste si mohli užívat parádní boxerskou show v Karlových Varech v rámci Boxing Grand Final v Grandhotelu Pupp, na které bylo poprvé v historii k vidění pět duelů o český profesionální titul. Nyní se můžete vychutnat ještě jednou.

28. Červen 2018

Nová rivalita! Ducár: Že jsem nasypaný? K smíchu. Řezníček: Všechno šlo proti mně

KARLOVY VARY/PRAHA – Byl to nesmírně zajímavý souboj. Ostatně tak, jak se očekávalo. Bitva o krále české křížové váhy mezi Vasilem Ducárem (6-0-1, 5 KO) a Vladimírem Řezníčkem (8-2-2, 3 KO) pak skončila pro někoho kontroverzní remízou.

24. Červen 2018

Výjimečná noc českého boxu. A nejen Pejsarovou žádostí o ruku přítelkyně Nikoly

KARLOVY VARY – Co do boxerské kvality zažil český profesionální box nejlepší večer historie. Pět titulových bitev o české pásy nabídly absolutně všechno. A k tomu povedené duely dle pravidel K-1. Lze si přát více?

23. Červen 2018

Velká show může začít. V Karlových Varech je vše připraveno na historickou noc boxu

KARLOVY VARY – Páteční Open Air vážení ke galavečeru Boxing Grand Final v Karlových Varech nedokázalo zastavit ani nepřízeň počasí.

03. Květen 2018

ČUBP. Bez silné unie by nebyly vzestupy i pády českých profesionálních boxerů

PRAHA – Asi jste již zaregistrovali také na našem webu Profiboxing.cz změnu týkající se záložky ČUBP (Česká unie boxerů profesionálů). Proč se u těchto změn nepozastavit.

30. Duben 2018

VIDEO Zahraniční mise nevyšly. Adámek prohrál bitvu s Bunnem, Kardová padla

PRAHA – Dva kvalitní čeští boxeři se vydali v sobotu večer na evropské mise. Tomáši Adámkovi (26-16-2, 9 KO) ani Lence Kardové (3-1, 1 KO) nevyšly tak úplně podle představ.

23. Duben 2018

FOTO Poloviční česká úspěšnost. Šálek i nadále dělá čest přezdívce, Hořejšek prohrál

PRAHA – Do dvou zajímavých duelů vstoupili čeští boxeři o sobotní noci. V německém Berlíně se představil obrovitý Tomáš Šálek (6-0, 6 KO), ve švédském Sundvallu Karel Hořejšek (12-9-3, 10 KO).

21. Duben 2018

Nažhavený Hořejšek vzkazuje do Švédska: Jsem silnější a tvrdší než Forling!

KLADNO – Byť on sám to tak nevnímá, stojí před životní výzvou. Aktuální český šampion v polotěžké váze Karel Hořejšek (12-8-3, 10 KO) odletěl o švédského Sundsvallu vstříc domácí naději Svenu Fornlingovi (13-1, 7 KO).

17. Duben 2018

Bytyqi si zaboxuje o juniorský světový titul WBO. Konečný: Věřím, že má šanci uspět

ÚSTÍ NAD LABEM – Upeklo se tak trochu v tichosti. O to zajímavější může tento souboj být. Stále teprve dvacetiletý Sebastian Bytyqi (11-0-1, 8 KO) po zrušení svých posledních dvou duelů vyrazí za měsíc dobýt Austrálii. U protinožců se postaví místnímu talentu Liamu Parovi (13-0, 9 KO).

06. Duben 2018

Granat-Wallin: u největší švédské bitvy moderní historie bude kouč Klička i Čech!

STOCKHOLM – Je to měsíc, co promotéři oznámili velký švédský duel, ve kterém si 24. dubna to rozdají severské hvězdy těžké váhy Adrian Granat (15-1, 14 KO) a Otto Wallin (19-0, 13 KO). Už teď je jasné, že ve hře bude více než „jen“ pás mistra Evropy.

02. Březen 2018

ČUBP suspendovalo mladého boxera za hrubé úražky vůči Unii, Konečnému a soupeři

PRAHA – Hodně přísné, ale spravedlivé rozhodnutí učinila na svém pátečním mimořádném zasedání Česká unie boxerů profesionálů (ČUBP).

19. Říjen 2017

Bitva za 300 tisíc v Plzni! Pejsar soupeře prý zbije a nechá mu peníze, Šoura rozesmál

PLZEŇ – Historický okamžik českého boxu dopadl pro mnohé překvapením.

06. Říjen 2017

FOTO Bytyqi: Určitě nečekala, že vydržím. Šálek: Chtěl bych ještě trochu vyrůst!

PRAHA/ÚSTÍ NAD LABEM – V severočeském Ústí nad Labem se mohlo o víkendu slavit.

15. Září 2017

Horváthův šéf Veselý: Věděli jsme, že tento výkon nebude stačit. Budeme bojovat dál

PLZEŇ/PRAHA – S parťákem Markem Švajnerem i manželkou Monikou byl Miloš Veselý, šéf plzeňské stáje Qwert Boxing a prezident České unie boxerů profesionálů (ČUBP) v ruském Čeljabinsku společně se Štěpánem Horváthem (18-6, 8 KO).

11. Září 2017

Nemožná ruská mise?! Horváth byl proti Kurbanovovi lepší, přesto nakonec prohrál

PRAHA – Česká profesionální jednička Štěpán Horváth (18-6, 8 KO) na galavečeru v ruském Čeljabinsku na vítězství nakonec nedosáhl. Ve dvanáctikolovém souboji s domácí nadějí Magomedem Kurbanovem (12-0, 9 KO) prohrál sporně 0-3 na body (111-116, 112-115 a 113-115).

03. Srpen 2017

Českým šampionem těžké váhy zůstává Pejsar. Povinným vyzývatelem je Pavel Šour

PRAHA – Během posledních měsíců se to stalo tématem číslo jedna v českých boxerských luzích a hájích. Co? Titul mistra ČR v těžké váze, který vybojoval loni v říjnu plzeňský Václav Pejsar (11-5, 9 KO). Nyní česká federace ČUBP rozhodla, že i nadále zůstane v jeho držení.

17. Květen 2017

FOTO Další párty v Retru: vítězný debut pro lvici Kardovou, těžký duel zvládl i Hošek

PRAHA – Už podruhé se sešli boxeři a boxerky při nedělním odpoledni v pražském klubu Retro Music Hall, aby zde změřili své síly a pobavili příchozí diváky. Těch dorazilo na oblíbenou diskotékovou adresu během nedělního dne na pět set.

10. Květen 2017

Motivovaná Lenka Kardová: Po kolapsu jdu do profesionálního ringu hledat také radost

PRAHA – Snila o účasti na olympiádě, místo toho přišel kolaps a vystřízlivění. Osud trojnásobné české amatérské šampionky Lenky Kardové ukazuje krutou realitu. Naděje domácího ringu jsou často opuštěné, bez podpory systému, který by fungoval.

28. Duben 2017

VIDEO+FOTO Šálek po vítězném debutu: Byl jsem nervózní, příště budu stoprocentní

ERFURT/ÚSTÍ NAD LABEM – Skočil do toho rovnýma nohama. Loni v prosinci se stal stále ještě osmnáctiletý Tomáš Šálem (1-0, 1 KO) domácím seniorským šampionem mezi amatéry, následně se ještě připravoval na únorové mistrovství Evropy do 23 let.

24. Duben 2017

Abraham střídání stráží nedopustil. Šálek setřásl nervozitu a Smajloviči zamrzl úsměv

ERFURT – Hodně zajímavého se událo v německém Erfurtu, kde se konal další galavečer pod hlavičkou stáje SES Boxing. A ve světle ramp se vedle německých hvězd a hvězdiček představil také český mladík Tomáš Šálek (1-0, 1 KO).

21. Duben 2017

Obr Šálek před premiérou mezi profíky: Dostal jsem nabídku, která nešla odmítnout

ÚSTÍ NAD LABEM – Václav Pejsar, Pavel Šour a ...Tomáš Šálek. Mezi českými profesionálními těžkými vahami se čerstvě objevil také úřadující tuzemský šampion mezi amatéry v nejtěžší váhové kategorie.

18. Březen 2017

KOMENTÁŘ Box Live Praha? Co se týče zápasů nejlepší galavečer tohoto projektu

PRAHA – Sobotní noc patřila v Praze galavečeru BOX LIVE PRAHA. Téma Floyd Mayweather jsme již probrali, ale jaký vlastně tenhle boxerský „event“ byl?

12. Březen 2017

Mayweather prošvihl parádní show. Horváth, Zahradník, Bytyqi i Sedláčková zářili

PRAHA – Napěchovaná hala Královka viděla v sobotu večer parádní boxerské představení. Deset zápasů, každý se svým vlastním příběhem. Zazářili především domácí hvězdy Štěpán Horváth (18-5, 8 KO), Josef Zahradník (8-0, 4 KO), Lucie Sedláčková (8-0-1, 4 KO) a Fabiana Bytyqi (10-0, 3 KO).

02. Březen 2017

VIDEO Adámek zbil Lihauga, který porážku neunesl: Nechápu, nač si může stěžovat

OSLO/PRAHA – Bylo to od šestatřicetiletého českého veterána skvělé představení. Tomáš Adámek (26-14-2, 9 KO) od začátku vládl v The Spectrum v Oslu souboji s domácím Time Robinem Lihaugem (16-3, 9 KO), kterého nakonec v osmi kolech porazil 3-0 na body (79-73, 79-74, 77-76).

28. Únor 2017

VIDEO Pejsar po porážce od Kuzmina: Na úder do zátylku se vymlouvat nechci

PRAHA – V pátek dopoledne přiletěl ze své ruské mise, jejíž výsledek si jistě představoval trochu jinak. Václav Pejsar (11-4, 9 KO), úřadující český šampion těžké váhy totiž padl už ve druhém kole s domácím favoritem Sergejem Kuzminem (9-0, 6 KO).

15. Únor 2017

FOTO Retro se roztančilo v boxerské stylu. Slaví Agateljan, Bytyqi a také amatéři

PRAHA – V neděli se uskutečnila v pražském klubu Retro Music Hall první boxerská show pod hlavičkou Qwert Boxing a Lukáše Konečného mimo tradiční sérii BOX LIVE. A stála za to.

11. Únor 2017

Retro roztančí krásky Sedláčková s Navrátilovou, debut chystá Agateljan

PRAHA – Netradičně v neděli, ale tradičně na zajímavý program se mohou těšit fanoušci profesionálního boxu, kteří vyrazí na společnou akci Qwert Boxing a Lukáše Konečného do pražského Retro Music Hall.

09. Únor 2017

VIDEO+FOTO Kabayel blízko zápasu o titul mistra světa, Zahradník o ten český

PRAHA – Boxerská těžká váha má po sobotě nového mistra Evropy. Stal se jím Němec s kurdskými předky Agit Kabayel (16-0, 12 KO), který v zajímavém souboji dokázal vybodovat Belgičana Herva Hubeauxe (26-2, 12 KO).

06. Únor 2017

Zahradník opět vítězně, Kabayel slaví evropský titul. Hošek po boji padl

MAGDEBURG – Měla to být další velká noc českého profesionálního boxu. V německém Magdeburgu ale tužby a přání tuzemských fanoušků vyšly pouze napůl. Zatímco Josef Zahradník (7-0, 4 KO) s přehledem uhájil svoji neporazitelnost, David Hošek (3-1, 1 KO) poprvé okusil hořkost porážky.