RSS

Ruiz vs. Joshua 2: Pro zábavu šejků, pro peníze. A také pro zápis do historie boxu

5 dnů 15 hodin ago

PRAHA – Už jen hodiny dělí boxerský svět od nejočekávanějšího zápasu letošního roku. Alespoň co se týče zájmu médií a vlastně všech. Američan Andy Ruiz Jr. (33-1, 22 KO) a Brit Anthony Joshua (22-1, 21 KO) si to v saudskoarabském Dirijahu podruhé rozdají tváří v tvář. Vítěz bere vše, poražený to bude mít hodně složité. Hlavně pokud jím bude opět ostrovní obr.

Antonín Vavrda

VIDEO Když se padlý šampion těžké váhy vracel? Joshua má inspirace dost!

5 dnů 15 hodin ago

PRAHA – Teprve, až v sobotu vstoupí oba do ringu, tak se ukáže, kde je pravda. Zda šlo 1. června o kouzlo okamžiku, o podcenění ze strany Brita Anthonyho Joshuy (22-1, 21 KO), nebo zda je Andy Ruiz Jr. (33-1, 22 KO) skutečně tak dobrý, jak v legendární Madison Square Garden vypadal.

Antonín Vavrda

Ruiz Jr.: Chystám se ho zlomit. Především psychicky. Vím, že Joshua stylem vyhovuje

1 týden ago

DIRIJAH – Podruhé během půl roku se postaví britskému obru Anthonymu Joshuovi (22-1, 21 KO). Opět bude outsiderem, přestože tentokrát vstoupí do ringu on jako druhý. Jako šampion WBA, IBF a WBO v těžké váze. „Klidně v ringu zemřu pro to, abych si ty tituly udržel,“ pronesl Andy Ruiz Jr. (33-1, 22 KO) ve video-rozhovoru pro promotérskou stáj Matchroom Boxing dva týdny před zápasem.

Martin Kopunec

Marpo znovu vyzval Vémolu: Dostůj svému slovu! Kraj: Myslím, že by Karlose porazil

1 týden ago

PRAHA – Ve čtvrtek odpoledne se při příležitosti otevření nového obchodu sportovní značky Under Armour sešli v jednom ringu bývalý elitní český boxer Rudolf Kraj a rapper, ale také zápasník Otakar Petřina alias Marpo. A ten při této příležitosti nezapomněl na ne tak starou výzvu tuzemské hvězdy MMA Karlose Vémoly.

Antonín Vavrda
Profiboxing.cz – Nejaktuálnější a nejrozsáhlejší informace z domácí i světové boxerské scény