RSS

5846 dní. 'Ruský Vítěz' končí, ne úplně. Povětkina čeká Don King a exhibice

1 den 11 hodin ago

PRAHA – Šestnáct let a dva dny trvala oficiálně profesionální kariéra Alexandra Povětkina (36-3-1, 25 KO). V neděli 13. června 2021 oficiálně skončila. Tak, nějak tradičně. „Ruský Vítěz“ poslal krátké prohlášení Ruské tiskové agentuře TASS, následně jeho konec zveřejnila stáje „Svět boxu“ Andreje Rjabinského.

Antonín Vavrda

VIDEO Už by neměl rozhodovat! Sudí Gray zahodil ručník a nechal Ritsona dál mlátit

1 den 15 hodin ago

NEWCASTLE – Hodně netradiční pohled zažili fanoušci a také všichni zainteresovaní v hlavním zápase galavečera Matchroom Boxing v Newcastlu. Zkušený ringový sudí Steve Gray v desátém kole odhodil ručník, který přilétl z rohu ničeného Lewise Ritsona (21-2, 12 KO). Duel s Jeremiasem Nicolasem Poncem (28-0, 18 KO) ukončil až o několik okamžiků později.

Antonín Vavrda

T-Rex od Jonese a spol. je připraven dobýt i svět MMA. Shieldsová debutuje v kleci

5 dnů 17 hodin ago

PRAHA – Americká boxerka Claressa Shieldsová se dnes v noci od 2:00 hodin představí poprvé v kariéře v profesionální kleci, duel můžete v Česku sledovat na portálu VOYO. Soupeřkou v hlavním duelu galavečera PFL 4 bude „T-Rexovi“ v lehké váze krajanka Brittney Elkinová, držitelka hnědého pásu v brazilské jiu-jitsu a několikanásobná šampionka v grapplingu.

Antonín Vavrda

VIDEO Drsná jízda, drsné K.O. S Duboisem slavila i olympionička, sestra Caroline

1 týden ago

PRAHA – Daniel Dubois (16-1, 15 KO) se půl roku po školení od Joa Joyceho (12-0, 11 KO) vrátil zpět do ringu drtivým triumfem ve druhém kole nad Rumunem Bogdanem Dinuem (20-3, 16 KO). „Byla to drsná jízda a jsem rád, že jsem zpět,“ řekl stále teprve třiadvacetiletý mladík do mikrofonu BT Sport po duelu. S pásem šampiona WBA přes rameno. I když...

Antonín Vavrda

Miliardový byznys. Hearn podepsal s DAZN na pět let, spolupráce se Sky Sports končí

1 týden 1 den ago

LONDÝN – Spekulace potvrzeny, změna je zde. Matchroom Boxing definitivně přechází pod streamingový gigant DAZN, který za exkluzivní spolupráci bude platit dle odhadů až 120 milionů eur ročně. Pětiletá dohoda odstartuje 1. ledna 2022, ovšem spolupráce začíná už v létě, třemi podniky „Fight Camp“ na zahradě promotérské stáje číslo 1 v Evropě.

Antonín Vavrda

Dubois se vrací hned o fake titul proti Dinuovi. Kabayela čeká nesmrtelný Johnson

1 týden 3 dny ago

PRAHA – Víkendovými taháky jsou jednoznačně ve světě profesionálního boxu souboje v těžké váze. Evropské souboje v těžké váze. V Telfordu se představí Daniel Dubois (15-1, 14 KO), kterého vyzve Bogdan Dinu (20-2, 16 KO), v Magdeburgu čeká na Agita Kabayela (20-0, 13 KO) americký veterán Kevin Johnson (35-17-1, 19 KO).

Antonín Vavrda
Profiboxing.cz – Nejaktuálnější a nejrozsáhlejší informace z domácí i světové boxerské scény