RSS

Dopingový stín? Jimenezové měla k senzaci nad Crew-Dezurnové pomoct anabolika

22 hodiny 10 minutes ago

PRAHA – Na konci minulého týdne informovala zámořská média o pozitivním dopingovém nálezu Mexičanky Alejandry Jimenezové (13-0-1, 9 KO), která 11. ledna poněkud překvapivě (a také kontroverzně) porazila Američanku Franchon Crews-Dezurnovou (6-2, 2 KO) a připravila ji o tituly WBC a WBO v super střední váze. A také o přípdnou odvetu s krajankou Claressou Shieldsovou (10-0, 2 KO).

Antonín Vavrda

Rozlučka s UFC? Pudilová prohrála s Kishovou, opět na body. A opět kontroverzně

3 dny 8 hodin ago

RALEIGH – Česká zápasnice Lucie Pudilová prohrála v UFC počtvrté v řadě, když dnes nestačila v Raleighu na domácí Justine Kishovou, která se vracela po dvou letech a dvou prohrách za sebou. Duel v muší váze do 56,7 kg vyhrála Američanka narozená v ruském Petrohradu překvapivě jasně 3-0 na body (3x 30-27).

Antonín Vavrda

Spolu psali historii… Ruiz ale kouče Roblese propustil, pomocnou ruku mu nabídl Fury

4 dny 19 hodin ago

PRAHA – Manny Robles už není trenérem Andyho Ruize Jr. (33-2, 22 KO), který loni v červnu způsobil prvotřídní senzaci, když z pozice náhradníka porazil vysoce favorizovaného Brita Anthonyho Joshuu (23-1, 21 KO). Jenže v odvetě o půl roku později Američan s mexickými kořeny prohrál a nyní následuje rozchod s oblíbeným koučem.

Antonín Vavrda

VIDEO Znechucení a podvod. Diaz a Smith tvrdí, že výhra Conora byla připravena

1 týden ago

LAS VEGAS – První turnaj UFC letošního roku je za námi a více než na kohokoliv jiného se o sobotní noci upírali zraky celého světa na návrat irského bojovníka Conora McGregora. Představy o impozantním comebacku splnil na jedničku za necelou minutu a vzal tak vítr z plachet spoustě skeptikům. I když, kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde.

Martin Kopunec

Fury: Ještě mi zbývají tři duely, Wilder, Joshua a Whyte. Usyk? Ten mě nezajímá!

1 týden 2 dny ago

LAS VEGAS – Britský obr Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) se v těchto dnech nenudí. Nejprve absolvoval tiskovou konferenci před odvetou s Američanem Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO), pobavil slovy o pravidelné, několikadenní masturbaci, strávil víkend na UFC 246 v Las Vegas, sem tam nějaký ten trénink a také rozhovor...

Antonín Vavrda
Profiboxing.cz – Nejaktuálnější a nejrozsáhlejší informace z domácí i světové boxerské scény