RSS

Jak tiše přišel, tak i odešel. Box si ruskou hvězdu Sultana Ibragimova našel, ne naopak

1 den 23 hodiny ago

MOSKVA – Pamatujete si to jméno? Ne. Nelze se divit, je to více než dvanáct let, co stál v boxerském ringu naposledy. Připomenout si ale rozhodně zaslouží. Kdo? Rus jménem Sultan Ibragimov (22-1-1, 17 KO), který stihl během šesti let v profesionálním boxu porazit kde, koho, aby po jediné prohře – s Ukrajincem Vladimirem Kličkem – ukončil v tichosti kariéru.

Antonín Vavrda

Klenot z dílny 'Pitbulla' Šudy. 'Těším se na přestřelky,' říká Kozubovský před Brichtou

3 dny 15 hodin ago

KRALUPY NAD VLTAVOU – Mělník a Kralupy nad Vltavou dělí všeho všudy 25 kilometrů. Matěj Kozubovský si s trochou nadsázky mohl v mládí vybrat, zda se svěří do rukou Rudolfa Kraje, nebo Luboše Šudy. Nakonec zakotvil u druhého jmenovaného, který kromě klasického boxu zažil řadu úspěchů také v K-1. A stále teprve třiadvacetiletý velký pohodář, ale ještě v ringu ještě větší tvrďák jde směle ve šlépějích české zápasnické legendy.

Antonín Vavrda

Nejbohatším bojovníkem planety je král těžké váhy Fury. Následuje ho McGregor

3 dny 16 hodin ago

NEW YORK – Prestižní magazín Forbes v pátek vydal letošní žebříček nejbohatších sportovců planety. A boxeři si v něm opět nevedli špatně, v elitní třicítce jsou hned čtyři. Tak trochu dle očekávání čtyři boxerské mušketýry Tysona Furyho (11.), Anthonyho Joshuu (19.), Deontaye Wildera (20.) a Canela Alvareze (30.) doplňuje už jen jeden zástupce světa MMA, Conor McGregor (16.).

Antonín Vavrda

Manažer Joyceho: Whyte by si měl dávat pozor, Ngannou je na tom boxersky skvěle!

4 dny 23 hodiny ago

LONDÝN – Jak už jsme informovali včera na našich sociálních sítích, prozatímní šampion WBC v těžké váze Dillian Whyte (27-1, 18 KO) se v současnosti notně kočkuje s hvězdou UFC v nejtěžší váhové divizi, Francisem Ngannou (15-3, 11 KO). Nyní přišlo pro prvně jmenovaného důrazné varování.

Antonín Vavrda

Mike Tyson: Za vším hledej ženu. Orgie a divoký život mě stály stovky milionů dolarů

6 dnů 7 hodin ago

LAS VEGAS – Boxerský svět stále čeká na to, až Mike Tyson (50-6, 44 KO) oznámí, s kým a kde se utká při svém ohlášeném comebacku, kterým chce pomoct potřebným. Především pak bezdomovcům a lidem, které postihl problémy spojené s pandemií koronaviru SARS-CoV-2. Díky tomu ale také roste zájem o jeho osobu jako takovou.

Antonín Vavrda

VIDEO Čepo po štípané roku: Patrik je skutečný bijec, někteří si na něj ale jen hrají

6 dnů 7 hodin ago

PRAHA – Byla to štípaná roku. Trvala sice jen 107 vteřin, moc se toho letos ještě neodzápasilo, můžete si, ale být jisti, že osmifinále OKTAGON Underground ve slovenské části pyramidy váhy do 90 kg mez Vlastou Čepem a Patrikem Jevickým jen tak v zapomnění neupadne. „Byla to šílená jízda, kterou jsem vážně užil,“ usmívá se v rozhovoru pro Profiboxing.cz vítěz duelu, pětadvacetiletý Čepo.

Antonín Vavrda

VIDEO Nechutné! Mladík si dělal v domově důchodců boxovací pytel ze seniorů

1 týden 3 dny ago

DETROIT – Šokující video se objevilo na konci pracovního týdne na sociálních sítích. Dvacetiletý mladík, který je amatérským boxerem v jednom z detroitských gymů, si udělal doslova boxovací pytel ze sedmdesátiletého seniora v domově důchodců. Video se dostalo až k americkému prezidentu Donaldu Trumpovi.

Antonín Vavrda
Profiboxing.cz – Nejaktuálnější a nejrozsáhlejší informace z domácí i světové boxerské scény