RSS

Tyson Fury: Jsem stvořen pro americkou televizi. A Strowman? Ten půjde k zemi!

1 hodina 59 minutes ago

LOS ANGELES – Je to oficiální. Během páteční tikové konference v Las Vegas společnost WWE oznámila souboj mezi Brockem Lesnarem a Cainem Valsquezem. Sekundovat jím bude střet mezi Tysonem Furym a Brownem Strawmenem. Akce se uskuteční poslední den v říjnu v Saudské Arábii.

Martin Kopunec

WBO opět šije do rivalů: 42 šampionů v 17 vahách?! A tvoří pakt za sjednocený box

5 dnů 19 hodin ago

PRAHA – Hodně zajímavého se děje ve světě profesionálního i amatérského boxu. Už nějaký ten měsíc existuje tzv. Global Boxing Fund, který řídí generální tajemník ruské federace Umar Kremlev a který podpořili šéfové tří ze čtyř top profesionálních organizací. Ty ovšem zároveň brojí mezi sebou...

Antonín Vavrda

Gvozdyk: Že jsem s Beterbijevem v amatérech padl? To přece nic neznamená!

1 týden ago

PRAHA – Blíží se to. Mílovými kroky. Už za osm dní si to ve Philadelphii rozdají o pásy WBC a IBF v polotěžké váze Alexander Gvozdyk (17-0, 14 KO) a Artur Beterbijev (14-0, 14 KO). A svět se tak pomalu, ale jistě těší na další východní bitvu. Bitvu, která už má za sebou první díl...

Antonín Vavrda

Král ringu? Spong měl v sobě lék pro plodnost žen, Usyk dostal nového soupeře

1 týden ago

LONDÝN – Měl to být zajímavý rozehřívací zápas pro Ukrajince Alexandra Usyka (16-0, 12 KO) v těžké váze. Jenže surinamský rodák Tyrone Spong (14-0, 13 KO) neprošel dopingovými testy a v noci na neděli si to rozdá Usyk v Chicagu s jiným soupeřem, konkrétně s Američanem Chazzem Witherspoonem (38-3, 29 KO).

Antonín Vavrda

VIDEO Adesanya zničil Whittakera. Teď je na řadě děv.. Ricky Martin – Paulo Costa

1 týden 2 dny ago

MELBOURNE – Zrodila se hvězda. Nigerijec žijící dlouhodobě na Novém Zélandu Israel Adesanya (18-0, v UFC 7-0) před rekordním počtem diváků v melbournské Marvel Arena tvrdě ukončil ve druhém kole domácího Roberta Whittakera (20-5) a stal se tak novým šampionem ve střední váze. Zisk titulu je o to cennější, že od jeho vstupu do UFC uplynulo pouhých 20 měsíců.

Antonín Vavrda
Profiboxing.cz – Nejaktuálnější a nejrozsáhlejší informace z domácí i světové boxerské scény